Subtotal: $199.00
Descripción
Revisit Doctor Strange the Master of the Mystic Art’s first appearance in these landmark tales. Also features the Dread Dormammu, Loki, the Ancient One, Thor, Baron Mordo, Clea, and of course the Mindless Ones.
| Autores | Steve Englehart / Frank Brunner / Gene Colan |
| Editorial | Marvel |
| Colecciones | Marvel Omnibus |
| Serie | Dr. Strange |
| Etiqueta | Superheroes, conciencia cósmica, viajes a otras dimensiones |
| Características | |
| ISBN | 9781302962173 |
| Fecha de venta | mar 2025 |
| Contenido | Marvel Premiere #3-14, Doctor Strange (1974) #1-22 |
| Formato | Tapa dura |
| Num páginas | 776 |
| Tamaño | 19x28 cm |
| Color | Color |
Información adicional
| Peso | 2.072 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 28 × 19 × 4 cm |






